прибирання квартир після ремонту Львів

Команда клінерів очистить покриття для підлоги, стіни і стелі, дбайливо видалить плями від шпаклівки, клею і лакофарбових матеріалів. Ми використовуємо тільки професійне обладнання та безпечні засоби для чищення. Наші працівники змусять виблискувати підлогу з будь-якого матеріалу, очистять побутову техніку та меблі, продезинфікують сантехніку. Ми відмиємо вікна і дзеркальні поверхні, зробимо хімчистку килимів і м’яких меблів. Після ретельних клінінгових робіт будь-який простір буде сяяти, а ви зможете насолодитися новою обстановкою.

Що передбачає собою такий вид прибирання?

Прибирання після ремонту необхідне в будь-якому приміщенні, тому така послуга користується постійним попитом у клінінгових компаніях Львова. Якісно прибрати простір, в якому виконувалися ремонтно-будівельні роботи – завдання трудомістке і вимагає багато часу. Самостійно виконати необхідні клінінгові роботи вельми складно, особливо, якщо потрібно привести в порядок більші площі.

Після ремонту залишаються будівельне сміття і дрібний цементний пил, залишки штукатурки, затирки для плитки, фарби і клеї від шпалер на стінах і підлозі. Наші клінери візьмуть на себе всі складнощі, пов’язані з посляремонтним прибиранням. Вам не доведеться витрачати дорогоцінний час і сили.

Порядок проведення прибирання після ремонту

Прибирання після ремонту в квартирі чи домі передбачає чітке дотримання технології наведення чистоти і планується заздалегідь. При цьому враховується тип і кількість післябудівельних забруднень.

Клінінг після ремонту передбачає видалення з покриттів в приміщенні залишків будівельних відходів. Кожне середовище видаляється максимально ефективно і безпечно для будь якого типу поверхні.

Роботи такого типу проводяться в три етапи:

  • підготовка (підбір інструментів, інвентарю, приготування хімічних розчинів тощо);
  • робота з очищення;
  • фінішна обробка поверхонь (сушка, поліровка, нанесення брудозахисних засобів, антисептиків).

Надаються послуги з прибирання після ремонтних робіт на договірній основі. Кількість опцій в рамках запропонованого професійними фахівцями рішення визначається і затверджується замовником.

Здійснюємо прибирання у всіх видах приміщень: квартири, будинки, офіси, виробничі та складські площі, спортивні об’єкти.

Ціни на послуги з післяремонтного прибирання у Львові

Якщо вас цікавить прибирання квартир після ремонту Львів, то це залежить від наступних факторів:

  • конкретний перелік послуг;
  • площа приміщення;
  • наявність меблів.

Замовте прибирання після ремонту, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши нашому менеджеру, який докладно відповість на питання, що цікавлять, погодить перелік послуг, відповідну дату і час приїзду наших клинерів. Наші працівники проходять попередню перевірку і навчаються, тому ми відповідаємо за надійність наших людей і якість сервісу.

За роки діяльності клінери компанії прибрали тисячі квадратних метрів і заслужили довіру наших клієнтів.