Прибирання в офісу у Львові

Порядок в офісі – порядок у справах! Все починається з офісу, і важливо, щоб в приміщенні був ідеальний порядок. Чим більший колектив тим складніше зберігати чистоту. Пролита кава, сліди від горнят на столах,  брудна підлога – це навряд чи додасть шарму вашому офісу. Та й банальний вже пил створює відчуття занедбаності. Тому думаємо, не варто пояснювати для чого необхідні послуги клінінгової компанії.

Proprio Clin виконує професійне прибирання офісів у Львові, як на контрактній основі, так і у вигляді разової послуги. У першому випадку співпраця передбачає щоденне або щотижневе прибирання в залежності від потреб. Для кожного клієнта формується спеціальний графік, щоб не порушувати робочий процес офісу.

Послуги з прибирання офісів включають:

  • збір пилу з усіх поверхонь, вертикальних і горизонтальних;
  • сухе і вологе прибирання підлоги;
  • мийку всіх скляних і дзеркальних поверхонь, в тому числі вікон;
  • чистку всіх санітарних зон (туалетів і раковин)
  • винесення сміття і заміна пакетів в урнах.

У випадку щоденного чи щотижневого графіку, деякі з послуг, що входять в комплекс з прибирання офісу, виключаються. Наприклад миття вікон, як правило, виконують не частіше, ніж раз на місяць.

Для чого потрібна клінінгова компанія, якщо можна найняти прибиральницю?

А ви задавалися питанням: хто буде контролювати якість прибирання штатного співробітника? Хто буде контролювати закупівлю побутової хімії? Навіщо витрачати гроші на придбання професійної техніки для прибирання? І ще багато питань, які відразу ж зявляютья у повітрі при прийомі на роботу прибиральниці.

З Proprio Clin – все просто. На кожен об’єкт бригада клінерів виїжджає зі своєю технікою і професійної хімією для прибирання. Роботу бригади контролює менеджер, який перевіряє якість прибирання, а також дивиться за правильністю виконання етапів наведення чистоти.

При виборі співпраці на контрактній основі, наша компанія бере на себе турботи по закупівлі витратних матеріалів: паперові рушники, туалетний папір, придверні килимки, тощо.

Якщо ви вирішили оновити інтер’єр або ж тільки що заїхали в новий офіс, а з прибиральницею ще не визначилися, Proprio Clin стане вам незамінним помічником. Ніяких турбот, просто замовте прибирання офісу після ремонту. Ми як найшвидшн відправимо до вас посилену бригаду, з необхідним обладнанням і спец.засобами.

Отже, Клінінг Лайф надає наступні професійні послуги з прибирання офісів:

  • разове (генеральне) прибирання ,
  • щоденне (щотижнева) прибирання;
  • професійне прибирання після будівництва та ремонту.

Для клінінгу офісних приміщень важливо дотримання термінів, своєчасність і демократичні ціни, тож ми намагаємося бути максимально лояльними по відношенню до наших клієнтів.

Ціни на прибирання в офісі

Вартість послуг клінінгу в офісі в першу чергу залежить від площі та систематичності прибирання. Тож, зазвичай, ціни на вказані послуги визначають по домовленості.

Якщо ви хочете дізнатися детальніше про наші тарифи та варіанти прибирання – телефонуйте вже зараз і ми підберемо найкращу пропозицію по клінінгу вашого робочого простору.