Клінінг будинків у Львові

Прибирання приватних будинків або котеджів – непросте завдання. Сучасний ритм життя забирає багато сил, тому так хочеться повернутися в свою оселю, просто насолодитися спокоєм і відпочити від міської біганини. Але як це зробити, якщо в оселі бардак і пил, а часу на те, щоб навести порядок, просто не залишається. Простим і зручним рішенням буде довірити прибирання вашого дому у Львові професійній клінінговій компанії. Наші працівники наведуть порядок у вашому будинку і на прилеглій території, а вам залишиться лише насолоджуватися чистотою і спокоєм.

Види прибирання в приватних будинках (котеджах)

Заміський будинок – це не тільки чисте повітря та акуратний газон, але і чисті приміщення будинку (включаючи котельню, більярдну чи навіть басейн). Наше життя може бути дуже насиченим, тож не завжди вдається самим підтримувати і наводити бажану чистоту всіх приміщень. Саме в таких випадках на допомогу приходимо ми – клінінгова компанія Propiro Clin.

Propiro-Clin – ідеальний помічник з широким спектром послуг прибирання котеджів та приватних будинків. Ми професійно проводимо генеральний клінінг, ретельно прибираємо після дрібного або масштабного ремонту, повертаємо порядок після бурхливої ​​вечірки, а також виконуємо щоденне або щотижневе прибирання будинку. Для цього у нас існують наступні види послуг:

  • Генеральне прибирання – зазвичай проводиться не частіше, ніж раз на квартал. Все залежить від інтенсивності використання житлової площі. Включає в себе видалення будь-яких забруднень зі всіх поверхонь від підлоги до стелі. Покриття для підлоги, стіни, плитка і санвузли, меблі та побутова техніка будуть очищені від плям будь-якої складності. Ми позбавимо приміщення від пилу і сторонніх запахів, а також опрацюємо поверхні захисними засобами. Коли ви повернетеся в будинок після роботи наших клінерів, вам не захочеться його покидати.
  • Підтримуюче прибирання – може проводитися раз на тиждень або частіше. У стандартний перелік послуг входить видалення пилу, миття підлоги, прибирання на кухні, у ванних кімнатах і туалетах, винесення сміття. Конкретний список робіт узгоджується індивідуально на розсуд замовника. Вам потрібно лише узгодити графік і перелік послуг, а наша команда клинерів зробить все інше.
  • Прибирання після ремонтно-будівельних робіт – якщо ви тільки що завершили будівництво та оздоблення будинку або просто робили ремонт, то вам просто необхідна ретельна прибирання, щоб відчути бажаний комфорт. Після будь-яких ремонтних робіт залишається дрібний пил, сліди штукатурки і лакофарбових матеріалів. Самостійно позбутися від усіх цих забруднень вельми проблематично. Але наші клінери використовують спеціальну техніку та миючі засоби, які якісно і безпечно видалять всі забруднення навіть у важкодоступних місцях. Ми гарантовано наведемо ідеальний лад у вашому домі за мінімальний період часу.

Додатково можуть бути виконані і роботи по очищенню фасаду будівлі, наведенні порядку на прибудинковій території чи інші схожі послуги. Довіривши професіоналам роботу з прибирання будинку у Львові, ви можете не відриватися від своїх домашніх справ і побачити в результаті чистий та прибраний будинок всього через кілька годин.

Ваш дім – ваші правила: ви можете вибрати будь-який набір послуг для індивідуального генерального прибирання будинку. Вартість тут буде залежати від розміру приміщення, складності, ступеню забрудненості поверхонь і списку необхідних робіт. Просто зателефонуйте нам прямо зараз або залиште заявку на сайті, ми неодмінно зв’яжемося з вами.

Телефон: +380633971288