Миття вікон у Львові

Професійне миття вікон сьогодні доступне абсолютно кожному. Замовити цю послугу можна для багатоповерхівки, приватного будинку, котеджу, офісу, комерційної будівлі

Послуги миття вікон у Львові включають очистку як з внутрішньої, так і з зовнішньої частини будівлі. Одні й другі виконуються оперативно та якісно.

Для виконання внутрішніх робіт професійні мийники використовують стандартний інвентар і пристосування.

Основні етапи миття вікон

Професійне миття вікон передбачає дотримання ряду технологій. Вона проходить в кілька етапів:

  1. Скляна або дзеркальна поверхня готується до очищення. На поверхню наноситься спеціальний засіб, що дозволяє видалити органічні і неорганічні забруднення.
  2. Попереднє очищення поверхонь спеціальним скребком. Інструмент не залишає на склі та дзеркалі мікроподряпин чи інших пошкоджень.
  3. Очищення рам, міжрамного простору, відкосів, підвіконь.

Ділянки з сильними забрудненнями обробляються спеціальними засобами. Застосування професійної хімії гарантує ідеальну чистоту поверхонь після закінчення робіт.

Вже завершальному етапі миття вікон Львів ви бачитимете максимально виразно, немов між вами і вулицею немає нічого – тільки блиск і чистота.

Якими засоби корістуються професіонали?

Зробити скляну поверхню чистою може далеко не кожний хімічний засіб. Слід зазначити, жодне з них не видаляє забруднення саме по собі. Більшість засобів для чищення працюють за принципом розчинення бруду і відділення її часток від поверхні.

Види засобів для очищення скла

Фахівцями нашої служби використовується виключно професійна хімія. Ми не економимо на засобах і не застосовуємо побутові продукти категорії мас-маркет. Це дозволяє гарантувати отримання ефективного результату і оптимізувати витрати на прибирання, що позитивним чином позначається на її вартості.

Підбір професійної хімії здійснюється з урахуванням специфіки наявних на об’єкті забруднень, їх кількості, стійкості до хімічного впливу. Реалізації будь-якого проекту передує експертиза. На основі її результатів розробляється схема виконання профільних робіт.

Для вирішення поставлених завдань ми використовуємо базові концентрати для приготування робочих розчинів (дозволяють видалити більшість типових забруднень), спеціальні продукти для обробки зон зі слідами іржі, неорганічних відкладень різних типів. Є в арсеналі фахівців і засоби для нейтралізації фарбових залишків. Їх застосування актуальне при видаленні зі скляних поверхонь графіті. Найстійкіші складні забруднення, утворені вапняними відкладеннями, сажею, атмосферними нашаруваннями, залізоокисним брудом, нафтопродуктами видаляються за допомогою висококонцентрованих засобів відповіднї дії.

Ціни на миття вікон у Львові

Ціна на миття вікон залежить від різних чинників і включає очищення скляних поверхонь від миючих розчинів та сушку. Найдешевша – ручна мийка вікон. Швидкий клінінг також має прийнятну вартість, але передбачає додаткові комунальні витрати.

Миття вікон і вітрин зовні передбачає кілька способів очищення:

  • економічний (з мінімальною витратою води);
  • швидкий (з підключенням насосного обладнання для забезпечення водоподачи до місця виконання робіт);
  • технологічний (із застосуванням спеціальної робототехніки).

Якщо вас цікавить ціна на миття вікон у Львові від Proprio-clin телефонуйте по номеру телефону нашої компанії і ми розрахуємо всю вартість робіт.