Послуги прибирання у Львові

Клінінгові послуги у Львові стають все популярнішими. Це природно. Адже прибирання квартири, будинку або офісу проводиться експертами клінінгу і тільки за допомогою професійної техніки та сучасних засобів для чищення. А результативність таких заходів перевершує очікування клієнтів і економить їх ресурси.

Наша компанія вже багато років надає послуги з прибирання у Львові. Ми стикалися з ситуаціями різного характеру і нам вдалося довести свою надійність та професіоналізм у цій сфері. Гарантія якості клінінгових робіт день у день підтверджується відгуками наших клієнтів. Більш того, співпрацюючи з нами, ні у кого не виникало проблем з безпекою особистих речей, тому що наша компанія, як справжня сім’я, приймає тільки тих, кому можна довіряти.

Клінінгові послуги для приватних осіб у Львові

Умовно, послуги з клінігу можна розділити згыдно базових потреб клієнтів. Це залежить як від зайнятості людини так і від конкретних сетуацій, як от вечрки, ремонт, будівництво тощо. Для цього залучаеється професійна команда із кількох чоловік яка швидко виконає всі поставлені завдання.

Генеральне прибирання

Не рідше одного разу на рік в будинку або квартирі рекомендується проводити таку чистку. Щоб позбутися від пилу, бруду і жиру по всій кімнаті, вам буде потрібно не мала кількість часу і зусиль, що є вагомими ресурсами, які можна зберегти, звернувшись до нас.

Коли ремонт або будівництво заміського будинку добігає кінця, вам знадобиться повноцінне прибирання і вивезення будівельного сміття. Цементний пил, штукатурка на підлозі, запах фарби, сантехніка, що вимагає дезінфекції – всі ці наслідки ремонту нелегко усунути самостійно.

Замість цього позбавте себе від турбот і проведіть час на більш приємних і корисних заходах. А команда клінерів нашої клінінгової компанії швидко і якісно зробить прибирання після ремонту, наведе порядок в квартирі або будиноку. Ми приберемо будь-яке приміщення від пилу, вимиємо ламінат, паркет і відполіруємо мармур, зробимо вікна, піч і сантехніку блискучими. При необхідності ми будемо чистити м’які меблі та килими. Ми вивеземо сміття, наведемо порядок в гаражі і підвалі, приберемо околиці, якщо мова йде про прибирання котеджу або дачі.

Підтримуюче прибирання

Кожному жителю великого міста важко відірвати від серця дорогоцінні хвилини часу, власні сили і енергію на щотижневе, чи навіть більше – щоденне прибирання квартири. Підтримати чистоту в оселі, допоможуть професійні клінінгові послуги. Можна більше не турбуватися про раптових гостей, які звернуть увагу на безлад і пил в квартирі. Особистий графік і узгоджений заздалегідь перелік необхідних клінінгових послуг допоможе вам насолоджуватися життям, чистотою і відпочинком.

Професійне прибирання приміщень для організацій

Регулярне прибирання від Proprio-Clin – комфортний і бюджетний спосіб підтримати чистоту в службових приміщеннях. Ми проводимо професійне прибирання в будь-яких комерційних будівлях, від невеликих офісів і кафе, до виробничих, складських та спортивних комплексів. Наша команда експертів приїжджає на місце з усім необхідним обладнанням.

Ціни на клінінгові послуги

Остаточна ціни на послуги прибирання у Львові визначається переліком послуг. Підтримуюче прибирання квартири обходиться дешевше, ніж генеральне. Додаткові послуги (хімчистка меблів, полірування мармуру, чистка килимів, тощо) оплачуються окремо.

Крім того, вартість робіт залежить від площі приміщень. що потребують догляду. Чим більше квадратних метрів, тим нижче вартість робочої сили на м2.

Генеральне прибирання:

 • Від 20 грн/м² (без миття миття вікон)

Підтримуюче Прибирання:

 • 1 кім.кв – від 350 грн до 550 грн
 • 2 кім.кв – від 450 грн до 650 грн
 • 3 кім.кв – від 550 грн до 750 грн
 • 4 кім.кв і більше – ціна по домовленості

Прибирання після ремонту:

 • Від 25 грн/м²  (без миття вікон)

Хімчистка меблів:

 • Диван – 120 грн
 • Матрац – від 200 грн до 600 грн
 • Стілець – від 40 грн до 60 грн

Миття вікон та вітрин:

 • Від 40 грн/м²
 • Після ремонту – від 70 грн/м²

Прибирання Офісів і Комерційних приміщень:

 • Ціна по домовленості(залежить від площі та систематичності прибирання).