Професійне прибирання Львів

Компанія Proprio-Clin надає професійні послуги клінінгу як фізичним особам, так і юридичним.

Для фізичних осіб, ми пропонуємо генеральне прибирання квартир, котеджів, таунхаусів, а також послуги прибирання після ремонту чи будівництва.

Юридичним особам ми пропонуємо співпрацю з прибирання офісів: щоденне прибирання, щотижневе, разове та інші можливі варіанти. Здійснюємо і супровід масових заходів, надаючи послуги з прибирання території. Бізнес та торговим центрам пропонуємо клінінгові послуги на контрактній основі. Так само виконуємо і професійне прибирання інженерних споруд, виробничих і нежитлових приміщень. Proprio-Clin пропонує відповідальне миття фасадів, скляних будівель та приналежних територій. Наявність серйозного парку професійного обладнання робить можливим проведення високоякісної післябудівельного прибирання будинків та різнотипних споруд.

Телефонуйте нам вже зараз та обирайте для себе найбільш відповідні послуги клінінгу у Львові.

Де ми можемо прибрати

Послуги компанії Proprio-Clin поширюються, але не обмежуться обслуговуванням:

  • Квартир;
  • Приватних будинків та котеджів;
  • Офісів.

Ми завжди готові негайно примчати на допомогу. Якщо у вас виникли додаткові запитання пишіть нам через контактну форму або телефонуйте по номеру телефону. Ми зрадістю допоможемо вам обрати найбільш відповідний варіант послуг за доступними цінами.

Proprio Clin – на варті чистоти та порядку без вихідних.

Вартість прибирання у Львові

Компанія Proprio Clin пропонує на прибирання у Львові за низькими цінами. Ми постійно моніторимо ринок і намагаємося створювати найвигідніші пропозиції, щоб наші клієнти були максимально задоволені.

Вартість послуг нашої клінінгової компанії в першу чергу залежить від об’єму та складності завдання. Тож, щоб отримати персональну пропозицію та дізнатися вартість бажаних послуг оформлюйте заявку на сторінці контактів або телефонуйте по вказаному номеру телефону. Ми неодмінно зможемо домовитись!

Чекаємо на ваші запитання кожного дня з 10:00 до 20:00.