Миття вікон та вітрин

Коли починається новий робочий тиждень, людям доводиться виконувати багато справ одночасно, думати про те, щоб встигнути все зробити і нічого не забути. Так, особливо якщо йдеться про роботу в офісі чи магазині, потрібно ще й підтримувати своє робоче місце у чистоті, тому що це також частина іміджу особи.

Але як можна владнати всі цю ситуацію, особливо тоді, коли в тебе і без цього купа справ? Потрібно витрачати дорогоцінний час на миття вікон та вітрин, адже ці дві речі – перше, що побачить клієнт при вході. Саме тут на допомогу прийдемо ми – клінінгова компанія «Proprio-clin». Ми завжди будемо раді допомогти вам та приберемось всюди, де потрібно.

Чому саме ми?

Ми – професіонали своєї справи, і завжди дуже ретельно ставимося до виконання кожного окремого завдання. Нам не важливо, яку саме роботу ми маємо виконати, бо знаємо – все має бути зроблене ідеально. Наші спеціалісти оперативно реагують на кожен виклик та за лічені хвилини прибувають на місце призначення. Після кожного прибирання ми намагаємося вдосконалюватися, ставати кращими для вас, бо задоволення клієнтів – найважливіше для нас.

Як ми працюємо?

Якщо, наприклад, ви обрали послугу з миття вікон та вітрин, ми швидко приїдемо до вас та, не займаючи багато часу, відполіруємо їх до ідеального стану. Наші працівники використовують тільки натуральні та екологічно чисті миючі засоби, бо піклуються про природу та чистоту навколишньої середи.

Як з нами зв’язатися?

Для того, щоб замовити послуги прибирання в нашої компанії, вам потрібно зайти на наш офіційний сайт. Там ви зможете обрати найбільш зручний для себе варіант:

  • Замовлення через сайт. Ви заповнюєте форму замовлення, вказуєте місцезнаходження та чекаєте, поки працівники компанії дістануться до вас.
  • Замовлення по телефону. Той самий процес, тільки за допомогою телефонного дзвінку. Ви зв’язуєтесь з оператором, обираєте послугу (наприклад, миття вікон та вітрин) та чекаєте на прибуття бригади.

Ми працюємо з понеділка по суботу з восьмої ранку до восьмої вечора, тому ви можете телефонувати та замовляти послуги протягом цих шести днів.

Не зволікайте!
Якщо вам просто зараз потрібно прибрати приміщення або вимити вітрини у магазині, ви можете телефонувати до нас та замовляти послуги! З нами ви гарантовано отримаєте високу якість надання послуг, комфортні ціни, і головне – результат. Тепер вам не доведеться перемивати або робити прибирання з нуля, як це було раніше.

Phone: 800-123-4567
Fax: 718-724-3312
Mon-Fri: 9:00 am – 5:00 pm
Sat-Sun: 11:00 am – 16:00 pm
Get Free Estimate