Генеральне прибирання

Генеральне прибирання. Здавалося б, проста фраза, але скільки клопоту та роботи стоїть за нею. Кожна людина, яка хоче зробити генеральне прибирання в себе в оселі або в офісі, постійно проводить цілий ритуал підготовки: виділяє певний день, створює список справ, які необхідно зробити. При цьому, на якісне генеральне прибирання потрібно витратити щонайменше цілий день (якщо ви, звісно, хочете, щоб все приміщення було прибрано).

Можна, звісно, витратити купу часу на таке прибирання, але спитайте себе: чи воно того варте? Ні! Проте не можна увесь час проводити у брудному приміщенні (квартирі чи офісі), тому ми пропонуємо вам звернутися до нас – клінінгової компанії «Proprio-clin». З нами ви забудете, як це – прибирати самотужки та зможете більше часу приділяти тому, що справді важливо для вас.

Ми – експерти у сфері клінінгу!

Можна передивитися мільйон сайтів різних компаній, що надають схожі послуги, але ми певні, що ви ніде не знайдете такого ж якісного обслуговування, як в нашій компанії.

Ми ретельно готуємося до кожного нового замовлення, тому що розуміємо – клієнт має бути задоволений. Ми сприймаємо прибирання так, ніби робимо це для себе, і водночас розуміємо, що самі хотіли б досягти найвищого результату. Те саме стосується і генерального прибирання, бо тут важливо зробити все чітко та без помилок.

Під час роботи ми використовуємо лише високоякісні миючі засоби, виготовлені з натуральних продуктів. Це дуже важливо, тому що дешеві неякісні засоби можуть пошкодити поверхню, для якої застосовуються, або ж мати неприємний запах, який клієнти відчуватимуть протягом тривалого періоду.

Як можна замовити наші послуги?

Все, що вам потрібно зробити – зайти на наш офіційний сайт та заповнити форму замовлення, вказавши адресу, за якою потрібно зробити генеральне прибирання.

Також, якщо вам не підходить такий варіант, ви можете зателефонувати безпосередньо до оператора, який сформує ваше замовлення та підготує команду спеціалістів для здійснення генерального прибирання.

Оптимальні ціни

Звісно, якісна послуга не може не оплачуватися. Але якщо у інших компаній ціна за подібну послугу може бути астрономічно високою, то з нами вам не доведеться витрачати половину зарплати на те, щоб здійснити генеральне прибирання. Ми піклуємося про своїх клієнтів та хочемо, щоб вони поверталися до нас знову і знову.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Phone: 800-123-4567
Fax: 718-724-3312
Mon-Fri: 9:00 am – 5:00 pm
Sat-Sun: 11:00 am – 16:00 pm
Get Free Estimate