Хімчистка килимів

Люди, які мають у себе в оселі килими та певну кількість меблів, час від часу стикаються з однією дуже серйозною проблемою – забруднення. З часом у килимі, так само як і на меблях, може накопичуватися бруд, пил та різноманітні бактерії, які будуть поступово в’їдатися всередину. Це може призвести до зміни кольору та погіршити стан самої речі.

Звісно, деякі люди можуть самотужки вичищати килими та меблі, але це:

  • Займає певну кількість часу, а це (прибирання) не завжди можна зробити швидко.
  • Потребує певних умов та миючих засобів, а їх також може не бути під рукою у певний момент.

Саме у таких випадках і потрібно звертатися до нас – клінінгової компанії «Proprio-clin». Ми з радістю проведемо для вас якісну хімчистку килимів, матраців та м’яких меблів. З нами ви зрозумієте, що послуги клінінгових компаній – це швидко, якісно та не дорого.

Якісне та оперативне обслуговування

Ми намагаємося, щоб кожне наступне прибирання ставало ще кращим. Ми працюємо для клієнтів і робимо все, щоб вони були задоволені. Після того, як до нас дійшло повідомлення про чергове замовлення, наші спеціалісти у максимально короткий строк прибувають на місце та швидко і без затримок роблять все, що потрібно. Не важливо, чи це прибирання приміщень чи хімчистка матраців, все буде виконано ідеально.

Під час роботи працівники компанії використовують лише якісні та натуральні засоби та препарати, а отже вам не варто хвилюватися про стан ваших речей – вони залишаться у гарному стані.

Замовляйте прибирання за лічені хвилини

Замовити послугу можна двома способами. Перший – зайти на сайт нашої компанії та заповнити бланк замовлення. Все – наші працівники отримають інформацію про місцезнаходження приміщення, яке потрібно прибрати, та швидко прибудуть туди.

Другий варіант – зателефонувати оператору і замовити послугу (наприклад, хімчистка м’яких меблів). Кілька хвилин очікування – і наші працівники вже проводять очистку ваших меблів. Просто та швидко.

Оптимальні ціни

Дехто вважає, що послуги клінінгової компанії –не з дешевих. І дійсно, це так, але з нами вам не доведеться витрачати шалені гроші на прибирання або хімчистку. Наша компанія пропонує найкращі ціни у цій сфері не лише в Україні, а й у деяких країнах Європи. Тому якщо ви обрали нас, ви все зробили правильно. Ми гарантуємо, що ви отримаєте задоволення після прибирання та будете знати, до кого потрібно буде звернутися у майбутньому.