Чистка матраців у Львові

Технології сучасного клінінгу, досвід та вміння працівників зможуть зробити будь-який матрац чистим. Ми беремося за очищення від плям і бруду дитячих, дорослих, ортопедичних, пружинних, латексних, каркасних і інших видів матраців.

Процес чищення

Після якісної чистки на матраці не залишиться і сліду від пролитих напоїв, їжі, сечі тварин, в’їдливих запахів тощо. Гігієнічна обробка не тільки позбавляє матрац від зазначених забруднень, але і покращує загальний зовнішній вигляд виробу.

Навіть при наявності слідів від попередніх невдалих самостійних спроб видалення бруду з використанням непрофесійних, невідповідних засобів (для чищення плити, засіб для посуду, рідке мило для рук і т.д.) ви всерівно можете звернутися в компанію Proprio-clin. Видалення таких плям теж входить в компетенцію штатних співробітників компанії.

Так як кількість якісно очищених матраців давно перейшла в сотні, клієнти, спробувавши один раз придбати послугу, повертаються до нас знову і стають постійними. Із зазначеної причини ми повністю впевнені в наданих клінінгових послугах. Крім цього, ми стежимо за останніми новинками миючої портативної техніки, тож рівень сервісу компанії постійно зростає.

Чистка з вивезенням

У разі сильного забруднення поверхні, коли матрац потребує відновлення, можливий вивіз матраца на фабрику для проведення більш глибокого чищення. Такий метод застосовується в разі виявлення дуже сильно в’їдджених, старих плям, які не піддаються звичайному вигляду очищення і при цьому охоплюють велику площу на поверхні виробу.

Ціни на хімчистку матраців у Львові

Ви не помилилися якщо шукали хімчиску матраців Львів і портапили до нас, адже ціни в Proprio-clin вас безперечно здивують. Сума, яку потрібно заплатити, залежить від ступеня забрудненості, величини матраца і матеріалу його поверхні, а також від кількості необхідних для обробки матраців. У разі невдалого результату адміністрація гарантує повернення грошових коштів, внесених клієнтом.

Якщо необхідно почистити слабо або средньозабруднений матрац, фахівець компанії застосує метод екстракторної чистки, приїхавши за вказаною вами адресою у зручний час. Стандартна вартість такої операції становить приблизно 200-350 гривень(в залежності від розміру виробу). Наявність будь-яких додаткових чинників може змінити ціну.

Переваги співпраці з Proprio Clin

Компанія Proprio Clin пропонує відвідувачам нашого сайту ознайомитися з наступними плюсами співпраці з нами. Сюди звертаються тому, що тільки у нас ви знайдете:

  • недорогу, але якісну послугу;
  • комфортне обслуговування (почистимо матрац на дому або з вивезенням на фабрику у зручний для вас час);
  • професійну техніку.

Для уточнення незрозумілої інформації і замовлення послуги хімічної очистки недорого телефонуйте або пишіть нам! Ви отримаєте високий рівень сервісу, економію коштів, швидке, точне виконання замовлення і безпечну очистку з використанням нешкідливих, нетоксичних хімічних речовин.

Працюємо в усіх районах Львова. Виконуємо термінові замовлення.