Хімчистка килимів Львів

Кожна старанна господиня регулярно чистить свої килими пилососом, але настає момент, коли такої обробки вже недостатньо.

Є деякі види забруднень, які самостійно знищити неможливо – вони дуже глибоко в’їдаються у ворсини або тканину. І тоді постає питання про професійну чистку килимів за допомогою фахівців клінінгової компанії.

Чистка килимів у Львові виконується багатьма фірмами, але тільки Proprio-Clin може гарантувати відмінний результат при розумних цінах.

Порівнюючи послуги фабрик і клінінгових компаній, що виїжджають на додому, можна відзначити плюси і мінуси тих і інших.

Чистка килимів на дому у Львові

Якщо вам потрібна професійна чистка килимів, довірте її нашій компанії – ми працюємо чесно, не перебільшуючи своїх заслуг. Наша найкраща нагорода – численні подяки клієнтів.

Більш того, ми беремо на себе матеріальну відповідальність за можливі збитки, спричинені оброблюваного об’єкту. Тільки таких випадків в нашій багаторічній роботі не було. Чистка килимових покриттів на дому недорого, але дуже якісно і з гарантією результату – наша служба виконує свої обіцянки на всі сто відсотків.

Ми обов’язково тестуємо матеріал килиму на взаємодію з препаратами і тільки після цього вибираємо методику обробки. Суха чистка килима в домашніх умовах – популярний і ефективний метод, що підходить для безворсового ковроліну. Він полягає в розпиленні по поверхні речовин, адсорбирующих бруд, і видаленні вакуумною машиною піни разом з брудом.

Наші фахівці також застосовують і інші методи:

 • вологе чищення шампунем з подальшим видаленням розчину спеціальною щіткою і висушуванням (рекомендується для килимів з коротким ворсом);
 • чистку гарячою парою, для особливо забруднених ділянок – із застосуванням миючих засобів.

Гарантії на чистку килимів від нашої клінінгової служби

Чистка килимів у Львові від клінінгової служби Proprio-Clin – це дійсно вдалий вибір, тож не втрачайте можливості скористатися якісними послугами.

Зателефонувавши за нашими телефонами або заповнивши заявку онлайн, ви зможете точно дізнатися, скільки коштують наші послуги. Якою б складною не була хімчистка килимів Львів давно знає, що наші ціни справді приємно вражаючі.

Замовляючи регулярну глибоку чистку килимів, ви зможете довгий час підтримувати їх в ідеальному стані, лише час від часу прибираючи пил домашнім пилососом. Повітря в будинку буде очищене від алергенів, хвороботворних бактерій, а килими будуть завжди свіжими і яскравими.

Переваги, якими користуються наші замовники:

 • Мінімум часу, витраченого на оформлення і виконання замовлення;
 • Висока якість чищення;
 • Доступні ціни.

Від чого залежить ціна на чистку килиму?

На такий вид робіт, як чищення килимів, на вартість впливає одразу декілька чинників:

 • розмір і товщина покриття;
 • матеріал, з якого зроблений килим і його основа;
 • ступінь занедбаності килиму і наявність важких забруднень;
 • зношеність покриття;
 • метод чистки, підібраного фахівцями;
 • набір хімічних засобів;
 • необхідність додаткових заходів – розчісування ворсу, дезодорування, антистатической обробки.

Однією з найдорожчих робіт є чистка вовняних килимів, що вимагає особливо дбайливого ставлення до матеріалу. Але фахівці клінінгової служби мають великий досвід роботи з натуральною та штучною шерстю.

Ми застосовуємо якісні препарати, особливі щітки для збереження якості ворсу, роторні машини для всіх видів килимів, а для дорогих виробів ручної роботи – високоефективні екстрактори.

Чистка килимів Львів парою також підходить для вовни, вона знищує бруд і мікроби, пилового кліща. При такому делікатному підході ми повністю гарантуємо якість.

Звісно, важко передбачити ціну, не ознайомившись із обємами та складністю робіт, але середня вартість чистки килиму складає 10-14 грн/м2.