Хімчистка диванів у Львові

Якісна чистка диванів – найбільш затребувана послуга серед клінінгових компаній і є однією з основних напрямків діяльності нашої фірми. Фахівці в Proprio-clin проходять спеціальне навчання. В процесі вони вивчають – різновиди матеріалів і склади тканин, дізнаються певні технології чистки для різних матеріалів, в яких випадках і яка хімія повинна застосовуватися, пропорції для чистячих розчинів. Наші майстри можуть видалити забруднення дивану різного походження: плями і запах, шерсть домашніх тварин, жир, кава, вино, потертості та ін.

Виїзна хімчистка диванів у Львові

Спроби почистити диван самостійно рідко бувають вдалими. Стійкі забруднення не поспішають покинути оббивку під дією «підручних» засобів, а більш агресивні магазинні складові серйозно шкодять самій оббивці. Хімчистка диванів на дому проводиться нашими фахівцями, які застосовують сертифіковані, безпечні для людей і тварин, хімічні препарати та професійне обладнання.

Варіанти чистки дивану

Якісна чистка диванів від Proprio-clin буває трьох видів:

 • Сухою (піною або сухим порошком);
 • Вологою (миючими засобами);
 • Екстракторною (миючими пилососами).

Варіант хімчистки залежить від характеру та складності забруднень. Засіб підбирається фахівцями індивідуально, після виїзду на будинок і огляду забруднених меблів.

Суха очистка

Професійна хімчистка диванів у Львові сухим способом – найбільш поширений метод усунення забруднень. Включає обробку оббивки спеціальної сухою піною або порошком. Процедура включає такі етапи:

 1. Порошок або піна рівномірно розподіляється по всій забрудненої області;
 2. Очікується деякий час, достатній для проникнення засобів в оббивку;
 3. Бруд і залишки препарату видаляються за допомогою пилососу.

Почистити диван при простих забрудненнях недорого і ефективно можна за допомогою методу сухої хімчистки. Її застосування істотно заощаджує час і позбавляє від тривалого висихання дивану.

Волога очистка

Вологе чищення – актуальна послуга при складних, об’ємних забрудненнях, з якими не впорається суха хімчистка. Процедура проводиться за допомогою:

 • Щітки;
 • Губки;
 • Миючих засобів;
 • Пилососу.

Процедура виконується в кілька етапів:

 1. Поверхневі забруднення, які включають крихти, пил, шерсть тварин, волосся, видаляються пилососом. Якщо оббивка виконана з велюру або оксамиту, процедура проводиться щіткою, так як використання пилососу, може зіпсувати тканину.
 2. Очищена від поверхневих забруднень тканину ретельно протираються вологою губкою.
 3. На оббивку акуратно наноситься миючий засіб, який рівномірно розподіляється по всій поверхні. Для цього зазвичай застосовується щітка з жорсткою щетиною. Для уникнення глибокого проникнення бруду в оббивку, чистячі препарати втираються не сильними рухами.
 4. Залишки миючих засобів якісно віддаляються вологою губкою. Процедура виконується до повного усунення речовин з оббивки.
 5. Сушка проводиться за допомогою сушильної машини, що дозволяє оперативно і якісно висушити оббивку. Цьому етапу приділяється особлива увага. Адже поверхню, довгий час залишається вологою, може покритися грибком або цвіллю.

Такий варіант дозволяє якісно очистити диван, усунувши складні, об’ємні забруднення.

Екстракторна хімчистка диванів

Екстракторна хімчистка підходить для позбавлення від застарілих, глибоко в’їдених в оббивку забруднень. Чистку здійснюють за допомогою екстракторного пилососу, що подає миючі засоби під високим тиском. Цей варіант забезпечує руйнування забруднень на молекулярному рівні. Процедура включає кілька етапів:

 1. Засіб підігрівається до потрібної температури.
 2. Проникнувши всередину обшивки, починається хімічна реакція, що усуває бруд.
 3. Залишки бруду і миючого засобу віддаляються спеціальним пилососом.
 4. Через 8-10 годин по закінчення процедури, диван повністю готовий до використання.

Замовити хімчистку диванів у Львові можна дистанційно, не залишаючи квартири або офісу, просто зателефонувавши по контактному номеру, або залишивши заявку у відповідному розділі.

Ціна на чистку диванів

Ми не намагаємося завищувати вартість власної роботи. У нас розумні ціни, які базуються якісному бізнес-аналізі та багаторічному досвіді. Це дозволяє пропонувати послуги по оптимальному співвідношенню ціна / якість. В нашій клінінговій компанії вартість чистки дивана на дому від 120 грн за 1 сидяче місце.

Ви можете замовити послуги з хімчистки м’яких меблів на будь-який зручний Вам час, ми працюємо без вихідних і свят! З юридичними особами можливе укладання договору на довгострокове співробітництво.