Компанія Proprio Clin займається прибиранням великих приміщень, офісів, житлових квартир, а також чищенням меблів та автомобільних салонів.

Ви можете викликати команду прибиральників, яка на регулярній основі буде приїжджати в квартиру або будинок кілька разів на місяць і проводити комплексне прибирання. Це вигідна і зручна альтернатива покоївкам, послуги яких часто коштують дорожче.

Також ми пропонуємо одноразові виїзди. Вони користуються попитом у клієнтів, що недавно закінчили ремонт і хочуть позбутися залишкового безладу, а також у тих, хто тільки переїхав в нову оселю чи завів дитину.

Спеціалізуємося ми і на більш масштабних прибираннях і в будь який час готові взятися за цю скромну роботку. Якщо треба вимити килим або очистити старі меблі, ми тут як тут – робимо все на найвищому рівні.

Наша команда не боїться складних завдань. Ми миємо вікна на будь-якому поверсі, усуваємо цвіль і чистимо вентиляцію. При цьому використовуємо імпортні хімічні засоби, щоб було не тільки чисто, але і безпечно.

З любов’ю до чистоти та з повагою до клієнтів ми приймаємо новий виклик і вирушаємо в дорогу!