Про нашу компанію

Понад 10 років досвіду очищення

Proprio-clin – це повністю інтегрована компанія, яка займається очищенням побутових приміщень, яка надає комплексне, якісне, надійне рішення для очищення комерційних, корпоративних, промислових та житлових клієнтів.

Наша ретельна робота та етичність роботи є центральними елементами бізнес-філософії служби очищення компанії та є важливими для надання послідовних та якісних послуг з клінінгу. Ми пишаємося тим, що наше керівництво підзвітне клієнту за допомогою прямого доступу та взаємодії з нашим керуючим директором.

Наша місія

Прагнути бути лідером на національному ринку у наданні послуг з прибирання, забезпечуючи надійні, якісні, економічно ефективні рішення для миття наших клієнтів.

Наше бачення

У нас декілька франшизних місць у Європі. Всі вони дотримуються однакових загальних цінностей та принципів.

Якщо ти не щасливий, просто дайте нам знати і ми будемо працювати, щоб зробити вас щасливими

Зв’яжіться з нами

Наші цінності

Нашою метою є Ваше задоволення (звичайно, після нашої роботи з очищення). Телефон офісу працює цілодобово (цілодобово).

  • Орієнтований клієнт: ми обслуговуємо наших клієнтів так, ніби ми обслуговуємо себе. Ми цінуємо їхній відгук, і ми використовуємо його для вдосконалення нашої роботи.
  • Орієнтований на екологічність: ми ретельно підбираємо найкращі та натуральні миючі засоби, що дають чудові результати.
  • Досконалість та інновації: ми забезпечуємо навчання наших співробітників, щоб забезпечити високий рівень обслуговування. Ми залишаємось в курсі останніх нововведень у екологічно чистих продуктах і технологіях, що дозволяє нам максимально ефективно використовувати наші будинки для клієнтів.
  • Розширення / зростання: ми стаємо відомими в громаді; ми створюємо довгострокові відносини, постійно розширюючи. Тому ми завжди залучаємо до роботи більше людей.